MOSTAR

Iz "Namexa" ukrao 1.800 KM

Kako nam je potvrđeno u policiji, maskirani muškarac je upao u trgovinu te je, uz prijetnju nožem, od radnice uzeo novac iz kase

Nastavljen niz razbojništava. Ilustracija

M. Sm

14.12.2018

U Mostaru je sinoć nastavljen niz razbojništava kada je u 21.30 sati opljačkana trgovina „Namex“ u Vukovarskoj ulici.

Kako nam je potvrđeno u policiji, maskirani muškarac je upao u trgovinu te je, uz prijetnju nožem, od radnice uzeo novac iz kase.

Kako saznajemo, s plijenom od 1.800 KM je pobjegao u nepoznatom pravcu. Odmah nakon prijave na lice mjesta je upućena policijska patrola, a, kako nam je rečeno, poduzete su sve neophodne istražne radnje.



Vlasnik autorskih prava © avaz-roto press d.o.o.
ISSN 1840-3522.
Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.