PRIDRUŽITE SE RADON PLAZI

Radon Plaza raspisuje oglase za posao

Pridružite se našem timu i unaprijedite svoju karijeru u uglednom sarajevskom hotelu

Radon Plaza raspisuje oglase za posao. Radon Plaza

28.3.2024

Naziv pozicije: Šef recepcije (1 izvršilac)

Opis posla
Hotel Radon Plaza traži iskusnog i dinamičnog profesionalca za poziciju Šefa recepcije. Kao Šef recepcije, vaša glavna odgovornost će biti osigurati besprijekoran rad recepcije i pružiti vrhunsku uslugu gostima hotela.

Obavezni zadaci:
• Vođenje i upravljanje timom na recepciji.
• Osiguranje efikasnog check-in i check-out procesa.
• Rezervacija soba i upravljanje kapacitetom hotela.
• Rješavanje eventualnih problema i pritužbi gostiju na profesionalan i efikasan način.
• Pružanje visokog nivoa usluge i gostoprimstva.

Kvalifikacije:
• Najmanje 3 godine iskustva na sličnoj poziciji u hotelskoj industriji.
• Odlične komunikacijske vještine i sposobnost vođenja tima.
• Sposobnost rada pod pritiskom i rješavanja problema u dinamičnom okruženju.
• Visok nivo organizacionih vještina i pažnje ka detaljima.
• Odlično poznavanje hotelskog softvera za rezervacije i upravljanje gostima.

Ponuda:
• Konkurentna plata u skladu sa vašim iskustvom i vještinama.
• Mogućnost profesionalnog razvoja u renomiranom hotelu.
• Povlastice za zaposlene i stimulativni radni uslovi.
• Rad u prijatnom i dinamičnom radnom okruženju.

Ako mislite da ispunjavate gore navedene uslove i želite postati dio našeg tima, molimo vas da pošaljete svoj CV i motivaciono pismo na [email protected].

Radujemo se vašim prijavama!

Naziv pozicije: Recepcioner (1 izvršilac)

Opis posla:
Hotel Radon Plaza traži ljubaznog i predanog pojedinca za poziciju Recepcionera. Recepcioner će biti prva tačka kontakta za naše goste i odgovoran je za pružanje izuzetne usluge i stvaranje pozitivnog iskustva boravka.

• Pružanje srdačne dobrodošlice gostima prilikom dolaska.
• Efikasno obavljanje check-in i check-out procedura.
• Pružanje informacija o hotelu, uslugama i lokalnim atrakcijama.
• Rezervacija soba i upravljanje rasporedom smještaja.
• Odgovaranje na telefonske pozive i obrada e-mailova.
• Rješavanje pritužbi i zahtjeva gostiju na profesionalan način.

• Iskustvo na sličnoj poziciji u hotelskoj industriji.
• Odlične komunikacijske vještine i ljubazan stav prema gostima.
• Sposobnost efikasnog rada u dinamičnom okruženju.
• Fleksibilnost u radnom vremenu, uključujući noćne smjene i vikende.
• Poznavanje engleskog jezika, a dodatni jezici su prednost.

Ponuda:
• Konkurentna plata i beneficije.
• Mogućnost profesionalnog razvoja u uglednom hotelu.
• Rad u inspirativnom okruženju sa mogućnošću stvaranja dugoročnih veza sa gostima.