Odigrana su dva susreta 11. kola Premijer lige BiH. Široki Brijeg je na gostovanju slavio protiv Krupe na Vrbasu, dok je Radnik u Bijeljini bio bolji od Viteza.
Ekipa Gorana Sablića na gostovanju odličnoj Krupi do pobjede je došla nakon preokreta. Svi golovi viđeni su u prvom dijelu susreta.
Domaći su u vodstvo došli golom Aleksandra Vukotića u 16. minuti, ali je Široki izjednačio svega četiri minute kasnije. Strijelac je bio Danijel Kožul. Sedmi trijumf u ovoj sezoni ekipi sa "Pecare donio je Dino Ćorić golom u 39. minuti susreta.
Radnik Bijeljina je na svom terenu slavio protiv Viteza rezultatom 2-0. Strijelci za domaći tim za slavlje navijača na Gradskom stadionu bili su Aleksandar Glišić u 9., te Dušan Hodžić dvije minute kasnije.
