WWIN LIGA BIH

U Mostaru derbi kola, Željo u Posušju

Ovog vikenda okončat će se 20. kolo

Velež – Borac: Utakmice koje nose naboj. FK Velež

E. G.

7.2.2026

Dvadeseto kolo WWin lige Bosne i Hercegovine, ujedno i prvo u proljetnom dijelu sezone, okončat će se ovog vikenda. Oba dana igra se po jedna utakmica.

Za subotu je rezervisan derbi kola. Od 18 sati će se u Mostaru sastati ekipe Veleža i Borca iz Banja Luke koji je prvi na tabeli i želi osvojiti titulu za stoti rođendan kluba. Dosta toga pitat će se i Velež koji je proljetni dio čekao kao tim u najboljoj formi na kraju prvog dijela sezone.

Kolo se zatvara u nedjelju utakmicom Posušje – Željezničar na stadionu Mokri Dolac od 13 sati i bit će zanimljivo vidjeti može li domaći tim do boda ili bodova u borbi za ostanak u ligi, kao i šta može Željezničar s novim trenerom i novom atmosferom u i oko kluba, nakon katastrofalnog kraja prvog dijela sezone. 

Vlasnik autorskih prava © avaz-roto press d.o.o.
ISSN 1840-3522.
Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.