EGIPATSKI NAPADAČ

Svađa Salaha i Klopa na utakmici protiv Vest Hema: Situaciju je morao smirivati Nunjez

Salah i Klop. PlatformaX

R. K.

27.4.2024

Engleski velikan Liverpul je odigrao neriješeno na gostovanju kod Vest Hema rezultatom 2:2 u 35. kolu Premijer lige.

Pored svega što se dešava Liverpulu u posljednje vrijeme, a to su ispadanje iz Europa lige i udaljavanje od titule prvaka Engleske, danas se desilo nešto novo.

Naime, pored gubljenja bitnih bodova za popularne "Redse", došlo je i do svađe napadača Mohameda Salaha i trenera Jirgena Klopa (Jurgen Klopp).

Njemački stručnjak je Salaha uveo u igru tek u 79. minuti susreta umjesto Luisa Diaza, što se Salahu očigledno nije dopalo.

Prije samog ulaska na teren Egipćanin se raspravljao sa trenerom, a sve je to smirivao Darvin Nunjez (Darwin Nunez).

Salah je ove sezone odigrao 40 mečeva za Liverpul, a postigao je 24 gola i upisao 13 asistencija.