ANKETA24.12.2019Bh. građani o imenovanju Vijeća ministara: Nadam se da će biti bolje, do sada je sve bilo tupo i glupo
ANKETABh. građani o imenovanju Vijeća ministara: Nadam se da će biti bolje, do sada je sve bilo tupo i glupo24.12.2019