NAKON REMIJA S MILANOM

Vlahović u centru skandala: Šutirao korner zastavicu, gađao saigrače flašom...

Srbijanski napadač je izašao u 62. minuti susreta, ali mu to nije palo nimalo lako

Vlahović: Bijesan zbog Alegrijeve odluke. Platforma X

28.4.2024

Fudbaleri Juventusa i Milana odigrali su bez pobjednika u 34. kolu italijanske Serije A. Rezultat na kraju meča je glasio 0:0, a za to je najzaslužniji bio Marko Sportielo (Sportiello), golman "Rosonera".

Šef stručnog štaba "Stare dame", Masimilijano Alegri (Massimilliano Allegri), odlučio je da za njega utakmicu započne Dušan Vlahović, ali i da igru napusti u 62. minuti.

To se srbijanskom napadaču nije ni najmanje svidjelo i burno je reagirao po izlasku.

Naime, golgeter Juventusa je šutirao korner zastavicu, bacio flašu vode ka klupi s rezervnim igračima, a pored Alegrija je prošao kao pored duha.

To nije prvi put da je došlo do sukoba njih dvojice, a situacija je sve gora po trenera Juventusa.

Iako mu navijači vjeruju, igrači nisu zadovoljni, pa je tako i Federiko Kjeza (Chiesa) zatražio odlazak ako Alegri ostane na klupi. Čini se da će tako biti i sa Srbijancem.