NESVAKIDAŠNJA SCENA

Bizarna situacija: Jirgen Klop se povrijedio vrijeđajući sudiju

Zadnja loža je problem. To je kazna što se nisam ponašao kako treba, rekao je njemački trener nakon utakmice

Klop: Povrijedio zadnju ložu. Twitter

1.5.2023

Fudbaleri Liverpula pobijedili su Totenhem u jednoj nevjerovatnoj utakmici odigranoj jučer na Enfildu (4:3).

"Redsi" su imali 3:0 već nakon 15 minuta igre, a onda su prokockali veliku prednost. Totenhem je u trećoj minuti sudijske nadoknade uspio izjednačiti.

Iako se činilo da će meč završiti bez pobjednika, dvije minute kasnije Enfild je proključao nakon pogotka Dioga Žote (Jota).

Nakon gola Portugalca dogodila se zanimljiva situacija koja je nasmijala mnoge. Naime, trener Liverpula Jirgen Klop (Jurgen Klopp) je burno proslavio pogodak ispred pomoćnog sudije.

Međutim, najednom se njemački trener okrenuo prema svojoj klupi i uhvatio za ložu.

- Zadnja loža je problem. To je kazna što se nisam ponašao kako treba. Boljet će nekoliko dana, ali gospodina Tirnija neće - rekao je Klop nakon utakmice.