Šou Marušića u Veroni, Inter jedva sa Đenovom, poraz Milana

Avaz.ba

24.9.2017

Inter i dalje ne liči na ekipu koja može da se bori za Skudeto, ali je poslije petog trijumfa u prvih šest kola održao korak za Juventusom i Napolijem koji imaju maksimalan učinak.

Milanski klub je na svom terenu savladao Đenovu sa 1:0, a jedini gol dao je Danilo D'Ambrozio u 87. minutu nakon kornera koji je izveo Žoao Mario.

Đenovljani su možda zaslužili i više na "Đuzepe Meaci", ali su meč završili s idva igrača manje, jer su opravdano isključeni Stefan Omeonga i Adel Tarabt u samom finišu...

Inter je na trećem mjestu, ima dva boda manje od Juvea i Napolija, a u gornjem dijelu tabele je i Lacio.

Lacijali su lako slavili u Veroni sa 3:0, a šou je imao crnogorski reprezentativac Adam Marušić.

Bivši fudbaler Kortrajka je prvo iznudio penal za 1:0, onda je i učestvovao u akciji za drugi gol, a onda je u 60. minutu i postavio konačan rezultat kada mu je asistirao dvostruki strijelac Ćiro Imobile.

A Milan je izgubio drugi put u sezoni.

Nakon debakla od Lacija u Rimu, sada su "rosoneri" nadigrani u Đenovi - bolja je bila Sampdorija sa 2:0.

Duvan Zapata je u 72. minutu pogodio za vođstvo poslije velike greške Leonarda Bonućija, a konačan rezultat je postavio Rikardo Alvares, bivši fudbaler Intera.

U posljednjim trenucima meča Rikardo Alvares postavio je konačan rezultat.