Velid Spaho ostao bez komentara nakon ovoga: Pogledajte ubačaj koji je nasmijao BiH

Avaz.ba

7.8.2017

Fudbaleri Sarajeva nastavalju sa sramotnim igrama na Koševu. Naime u tri ovosezonske utakmice, bordo tim je zabilježio čak dva poraza, a što je posebno zabrinjavajuće za sve pristalice tima iz Titove 38 b jesu dva domaća poraza.

Sinoć je Gošk iz Gabele šokirao Sarajevo na Koševu, a koliko je očajna i bezidejna igra domaćih bila najbolje pokazuje i detalj iz 68. minute.

Naime, Almir Bekić potpuno neometan u 68. minuti iz sjajne pozicije s ruba kaznenog prostora pri rezultatu 0:0, treba samo ubaciti loptu u šesnaesterac gdje je bilo pet njegovih suigrača, ali njegov je ubačaj bio toliko loš da je završio iznad gola, natjerao navijače na zvižduke, a nasmijao one koji su gledali prijenos utakmice s Koševa.

Posebno zanimljiv je bio komentar poznatog komentatora Velida Spahe, koji je samo kratko rekao: