Roma u ludoj utakmici savladala Tottenham

Fena

26.7.2017

Nogometaši Rome savladali su Tottenham sa 3-2 (1-0) u prijateljskoj utakmici na sjevernoameričkoj turneji odigranoj u Harrisonu, New Jersey, na stadionu Red Bull, a tri su gola pala u završnih šest minuta dvoboja.

Roma je povela u 13. minuti, kad je Argentinac Diego Perotti realizirao kazneni udarac. Novi igrač u Romi, Cengiz Under povećao je prednost Rimljana na 2-0 u 70. minuti. No, uslijedila su dva brza gola Spursa.

Prvo je u 87. minuti Winks je smanjio na 2-1, a u prvoj minuti sudijske nadoknade Janssen je izjednačio je na 2-2.

Još se nije stišalo slavlje navijača engleskog premierligaša, kad je samo minutu poslije 18-godišnji Marco Tumminello postigao gol za konačnih 3-2 i pobjedu Vučice.

Naš reprezentativac Edin Džeko odigrao je 63 minute za Romu.

TH-RO_2-3 by clipsbh