Zmaj u odličnoj formi: Hodžić dvostruki strijelac za Dinamo u pobjedi nad Cibalijom

U okviru 22. kola HNL-a

Al. Ti.

26.2.2017

U okviru 22. kola HNL-a ekipa bh. reprezentativac Armin Hodžić ponovo je bio odlučujući faktor za Modre sa Maksimira. Naš reprezentativac je danas sa dva gola donio veliki trujumf Dinamu sa kojim su zadržali priključak za vodećom Rijekom.

U susretu protiv Cibalije Hodžić je pogodio fenomenalno za Dinamo u 72. minuti za vodstvo od 1:0.

Bio je ovo četvrti gol u sezoni za nekadašnjeg napadača Liverpoola i Željezničara.

Šok za Dinamo desio se u 87. minuti kada Zgrablić postiže gol za 1:1.

Ipak veliki trijumf Dinamu donosi opet naš Hodžić koji u 90. minuti pogađa iz penala za konačnih 2:1 za Dinamo.

Dinamo se nakon ovog gola nalazi na drugom mjestu HNL-a sa 52 boda, tri manje od vodeće Rijeke, s tim što ekipa sa Kantride ima i susret manje.