Milwaukee ne može bez Teletovića

Odigrani novi susreti NBA lige

A. S.

25.2.2017

Naš NBA košarkaš Mirza Teletović sinoć nije igrao u porazu Milwaukea na gostovanju kod Utah Jazza (95:109). Košarkaš Bucksa svih 48 minuta proveo je na klupi za rezervne košarkaše, a razlog je nepoznat, s obzirom na to da se Teletović ne nalazi na listi povrijeđenih igrača.

Košarkaši Utaha su dominirali u prvom poluvremenu i zasluženo slavili pobjedu. Najefikasniji u redovima domaćina bio je Gordon Hayward sa 29 poena, dok je u redovima gostiju najbolji bio Giannis Antetokounmpo sa 33, ali ipak nedovoljno za pobjedu.

U ostalim mečevima vrijedi spomenuti pobjedu Toronta nad Bostonom 107:97, gdje je na sceni bio veliki preokret, jer su gosti na poluvremenu vodili 55:45.

Ostali rezultati: Indiana Pacers - Memphis Grizzlies 102:92, Philadelphia 76ers - Washington Wizards 120:112, Atlanta Hawks - Miami Heat 90:108, Chicago Bulls - Phoenix Suns 128:121 (nakon produžetka), Minnesota Timberwolves - Dallas Mavericks 97:84, Denver Nuggets - Brooklyn Nets 129:109, LA Clippers - San Antonio Spurs 97:105