Šok u Ligi prvaka: Ovako je Mbappe utišao Etihad (VIDEO)

Večeras na rasporedu dva meča Lige prvaka

A. S.

21.2.2017

Manchester City i Monaco od 20.45 sati igraju prvu utakmicu osmine finala Lige prvaka.

Menadžer domaćina Pep Guardiola, osim Vincenta Kompanyja i odavno povrijeđenog Gundogana, na raspolaganju ima cijelu momčad, a Francuzi su stigli bez Boschilije i Jemersona, koji ima žute kartone.

Trenutno rezultat je 2:1 za trenutno najefikasniji tim u Evropi, Monako.

Domaći tim je poveo kada je Sane odlično pronašao Sterlinga na drugoj stativi koji sam pred Subašićem zabija za vodstvo. Čini se da je Englez bio u ofsajdu, a igrala se 26. minuta.

Onda preokret. Caballero je očajno ispucao loptu do Fabinha koji šalje oštar centaršut u šesnaesterac domaćih. Tamo se sjajno snalazi Falcao i u padu zabija glavom za 1:1. Semafor je pokazivao da se igra 32. minuta .

Šok na Etihadu dogodio se u 40. minuti. Sjajni Mbappe je primio dugu loptu, oslobodio se čuvara i probio Caballera za 2:1.

Počelo je drugo poluvrijeme, a trenutno je 2:1, a Falcao u 50. minuti nije uspio realizirati penal.

U drugom večerašnjem susretu Atletico Madrid rutinski završava posao protiv Bayera iz Leverkuzena. Trenutno je 2:1 za Špance.

Naš Miralem Pjanić je sutra na terenu. Juventus je gost Porta.