Bundesliga: Hertha povela preko Ibiševića, Bayern izjednačio u posljednjim trenucima (VIDEO)

21. kolo njemačkog prvenstva

Al. Ti.

18.2.2017

Hertha Berlin danas je u 21. kolu njemačke Bundeslige na "Olimpijskom stadionu" remizirala sa aktuelnim prvakom Bayern Munchenom rezultatom 1-1.

Domaći tim poveo je preko bh. reprezentativca Vedada Ibiševića u 21. minuti, nakon odlične reakcije na oštar centaršut Marvina Plattenhardta iz slobodnjaka sa lijeve strane.

Bio je ovo osmi gol u sezoni za napadača Zmajeva.

Bayern je do boda došao u posljednjim trenucima susreta. Golu bavarskog tima, koji je iz odbijanca postigao Robert Lewandowski, prethodio je faul koji je jedan Herthin igrač počinio na rubu šesnaesterca sa lijeve strane.

Igrači domaćeg tima oštro su protestvovali na odluku sudije Patricka Ittricha da dosudi faul, jer se on dogodio izvan pet produženih minuta nadoknade.