Stara dama suvereno ide ka novoj tituli: Juve deklasirao Palermo

Utakmica u okviru 25. kola Serije A

Al. Ti.

17.2.2017

U okviru 25. kola italijanske Serije A ekipa Juventusa je na svom terenu savladala ubjedljivo ekipu Palerma rezultatom 4:1.

Aktuelni prvak je poveo u 13. minuti kada je gol postigao Marchisio. Prednost je udvostručio na sjajan način Dybala koji pogađa iz slobodnjaka.

U drugom poluvremenu na scenu je stupio Gonzalo Higuain, koji je postigao efektan gol nakon asistencije Dybale.

Dybala je postigao drugi gol na utakmici u finišu utakmice nakon asistencije Higuaina.

Ipak počasni gol za Palermo djelo je Chocheva koji je u 93. minuti pogodio za konačnih 4:1.

Juventus je nakon ovog kola i dalje prvi na tabeli sa 63. bodova, čak 10 više od druge Rome.

Treba napomenuti kako naš reprezentativac Miralem Pjanić nije ulazio u igru, a u redovima Palerma Mate Jajalo je odigrao prvo poluvrijeme, dok je Toni Tunjić u igru ušao u drugom dijelu kada je zamijenio upravo Jajala.