Teletović postigao dva poena u pobjedi Milwaukeeja nad Houstonom

Na parketu proveo 18 minuta

Redakcija

24.1.2017

Milwaukee Bucksi su sinoć savladali Houston Rocketse rezultatom 127:114, a bh. košarkaš Mirza Teletović je upisao dva poena u trijumfu svog tima

Prva četvrtina je bila potpuno izjednačena, ekipe su postigle po 33 poena. Ipak, na odmor su s prednošću otišli Bucksi zahvaljujući 35 poena ubačenih u drugoj četvrtini, četiri više od Rocketsa, bilo je 68:64.

Treći period igre je pripao Rocketsima koji su ubacili 27 poena, dok su Bucksi postigli 25.

Ipak, Milwaukee je osigurao pobjedu tokom posljednje dionice s ubačenih 34 poena, dok su košarkaši Houstona stali na 23. Na kraju je pobjeda rezultatom 127:114 pripala Bucksima.

Do trijumfa ih je predvodio Giannis Antetokounmpo s 31 poenom, a pratio ga je Jabari Parker s 28 poena. Najefikasniji kod Rocketsa bio je James Harden koji je ubacio 26 poena.

Teletović je na parketu proveo 18 minuta, upisao je dva poena, dva skoka i jednu ukradenu loptu.