Teletović ubacio 11 poena u novom porazu Bucksa

Susret izgubljen od Knicksa

Al. Ti.

7.1.2017

Na NBA parketima sinoć je odigrano osam utakmica, a za nas svakako najzanimljivija bila je utakmica igrana u Bradley Centru u Milwaukeeju, gdje su domaći Bucksi, za koje nastupa naš Mirza Teletović, poraženi od New York Knicksa rezultatom 111-116.

U izuzetno neizvjesnoj utakmici do samog kraja, Knicksi su do pobjede došli u posljednjoj četvrtini u kojoj su ubacili čak 33 poena, što se na kraju ispostavilo kao presudno.

Knickse je do pobjede predvodio Carmelo Anthony koji je ubacio 26 poena, a Porzingis dodao 24. Kod poraženih Bucksa najbolji su bili Parker i Antetokounmpo sa po 25 poena.

Naš Teletović na parketu je proveo nešto više od 16 minuta i za to vrijeme ubacio 11 poena, a zabilježio je i jedan skok.