El Clasico: Ramos ušutkao Camp Nou, Realu bod u zadnjoj minuti (VIDEO)

Susret se igrao u Barceloni

N. K.

3.12.2016

Fudbaleri Barcelone i Real Madrida odigrali su neriješeno 1:1 u velikom derbiju u okviru 14. kola španske La lige.

Prvo poluvrijeme bilo je razočaravajuće za jedan spektakl kakav je El Clasico, ali su skupocjeni fudbaleri oba kluba u nastavku pripredili pravu dramu.

Prvo je Katalonce u vodstvo doveo Luis Suarez u 53. minuti susreta nakon centaršuta Neymara.

I kada su svi već upisali pobjedu Barcelona na scenu je stupio, po ko zna koji put, Sergio Ramos.

Nakon odličnog centaršuta Luke Modrića sjajno glavom matira Ter Stegena za poravnanje rezultata.

Barcelona – Real Madrid 1:1

Golovi: Suarez 53 – Ramos 90

Barcelona (4-3-3): Ter Stegen – Roberto, Pique, Mascherano, Alba – Rakitić (60. Iniesta), Busquets, Gomes (78. Turan) – Messi, Suarez, Neymar

Real Madrid (4-3-3): Navas – Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo – Modrić, Kovačić (86. Mariano), Isco (66. Casemiro) – Lucas, Benzema (77. Asensio), Ronaldo

Žuti kartoni: Neymar, Suarez, Busquets, Mascherano – Isco, Carvajal