Pogledajte spektakularni pogodak golmana škaricama u petoj minuti sudijske nadoknade

U maniru najboljih svjetskih napadača

Redakcija

1.12.2016

U 11. kolu južnoafričkog nogometnog prvenstva odigrana je utakmica između Baroke i Orlando Piratesa u kojoj je viđen jedan spektakularan pogodak.

Zabio ga je golman Baroke Oscarine Masuluke u petoj minuti sudijske nadoknade i to na kakav način - škaricama.

U tim trenucima Baroka je gubila 1:0 i domaći su svim snagama pokušavali izjednačiti, pa je tako u jednom od zadnjih napada i vratar krenuo prema naprijed.

Domaći su izveli korner, lopta je odbijena na vrh kaznenog prostora i činilo se sve izgubljeno, ali onda se ukazao Masuluke i škaricama pospremio loptu u mrežu za konačnih 1:1.

Nevjerojatan gol koji je obišao svijet i koji kandidira za jednog od najljepših u sezoni bez dileme, pišu Jutarnji.