Za 6,5 minuta posljednje četvrtine ubacio 20 poena (VIDEO)

Košarkaš Brooklyn Netsa odigrao partiju života

D. K.

30.11.2016

Kad te ide, baš te ide. Ova krilatica naumpast će vam dok budete gledali priloženi video.

Sean Kilpatrick, košarkaš Brooklyn Netsa, bivše NBA ekipe Mirze Teletovića, sinoć je odigrao partiju života, te svoju ekipu nakon dva produžetka odveo do pobjede nad Los Angeles Clippersima.

Kilpatrick je ostvario rekord karijere, ubacivši 38 poena, uz 14 skokova.

No, ono što svakako treba naročito izdvojiti jeste posljednja četvrtina utakmice, u kojoj se vodila velika borba između dvije ekipe. Posljednji dio utakmice regularnog dijela obilježio je upravo 193 centimetara visok bek Brooklyn Netsa, koji je u tim trenucima bukvalno pogodio sve što je pokušao. Kilpatrick je za svega šest i po minuta ubacio čak 20 poena.

Brooklyn je na kraju nad Clippersima izvojevao petu pobjedu sezone rezultatom 127-122.

Pogledajte kako je Kilpatrick u četvrtoj četvrtini cijepao mrežu Clippersima.