Dobar nastup Teletovića u pobjedi Bucksa (VIDEO)

Bh. košarkaš na terenu proveo 12 minuta

A. S.

22.11.2016

Mirza Teletović odigrao je više nego dosta dobar meč u domaćoj pobjedi Milwaukee Bucksa protiv Orlando Magica (93:89). Naš košarkaš ubacio je sedam poena za 12  minuta koliko je proveo na parketu.

Gosti predvođeni Sergiom Ibakom (21 poen) vodili su sve do posljednje četvrtine, kada su  na scenu stupili igrači Bucksa sa sjajnim Jabari Parkerom (22 poena) te Giannisom Antetokounmpom,  koji je upisao tripl-dabl (21 poen, 10 skokova, 10 asistencija).

Teletović je na terenu proveo u prvoj i zadnjoj četvrtini. Upravo kada se rezultat lomio, Teletović je prikazao najbolje izdanje i u posljednjoj četvrtini postigao pet, od svojih sedam poena. Prvo je realizirao šuta za dva, a nedugo zatim i za tri poena.

Vrijedi istaći i da je imao pet skokova, sve defanzivnih.