Liga prvaka

Avaz.ba

27.9.2016

Bosanskohercegovački reprezentativac Miralem Pjanić večeras je pokazao da se nalazi u odličnoj formi.

Naime, na gostovanju kod zagrebačkog Dinama, Mali princ prvo je zatresao protivničku mrežu, a zatim i filigranski precizno asistirao za vodstvo svog Juventusa rezultatom 2-0.

Pjanić je Juventus doveo u 24. minuti nakon što mu je sjajno Bonucci asistirao sa centra igrališta.

Naš veznjak hladnokrvno je pospremio loptu iza leđa golmana zagrebačkog tima.

Igrala se 31. minuta kada je fantastičnom loptom, sličnom onoj kada ga je pri prvom golu pronašao Bonucci, asistirao Higuainu za 2-0.

Međutim, Pjanić nije mogao nastaviti.

Na poluvremenu ga je zamijenio Andreas Cuadrado, a reprezentativac Bosne i Hercegovine morao je van terena zbog povrede koju je zadobio još na početku utakmice nakon jednog duela sa Soudanijem. Međutim izdržao je do poluvremena i uspio upisati pogodak i asistenciju.