Ronaldo poludio na Zidanea zbog izmjene (VIDEO)

Las Palmas šokirao Real u završnici

N. K.

24.9.2016

Fudbaleri Real Madrida kiksali su u okviru 6. kola Primere na gostovanju Las Palmasu, koji je u 85. minutu uspio da dođe do boda i izjednačenja od 2:2, koliko je bio konačan rezultat.

Prednost Realu donio je Asensio u 33. minutu, ali je Tanausu izjednačio pet minuta kasnije i rezultatom 1:1 završeno je prvo poluvrijeme.

Karim Benzema je u 67. minuti iskoristio odbitak poslije propuštene šanse Cristiana Ronalda i ubacio je loptu u mrežu za novo vodstvo ”Kraljevskog kluba”.

Ubrzo je Ronaldo zamijenjen nakon što je Zidane mislio da je posao završen i htio je da odmori svog najboljeg igrača. Ipak, njemu se to ni malo nije dopalo i bijesno je reagovao.

Na kraju se ispostavilo i da je Zidane pogriješio zbog izmjene jer je u 85. minutu doživio šok kada je Araujo ubacio loptu u mrežu bukvalno sa gol linije.