Ludilo za 148 minuta, a Džeko poručuje: A, šta da vam kažem?

Ubojita kombinacija

Avaz.ba

22.9.2016

Ovaj napadački dvojac je zajedno, u samo 148 minuta postigao šest pogodaka Rome!

Kada je u pitanju Roma, prvih pet kola u Serie A je pokazalo jedno: Francesco Totti i Edin Džeko su idealna i pobjednička kombinacija Luciana Spallettija.

Džeko je u pet utakmica postigao četiri pogotka i dodao jednu asistenciju, a Totti jedan pogodak i dvije asistencije.

"A šta mogu reći? Totti je fantastičan. Daje mi nevjerojatne lopte, lakše mi je jer znam gdje će ta lopta završiti i gdje ja trebam stajati," nahvalio je Džeko legendarnog kapetana Rome Francesca Tottija nakon pobijede protiv Crotonea od 4:0, a onda je poslao poruku treneru Spallettiju:

"Lijepo je igrati s Tottijem, nadam se da ćemo i češće imati priliku."