EVROPSKA LIGA Novi gol Vedada Ibiševića, majstorije Višće i Sušića (VIDEO)

Herta ispala od Brondbyja

(A.Č.)

4.8.2016

Vedad Ibišević nakon gola makazicama u prvom meču trećeg pretkola, opet je bio strijelac protiv Brondyja.

On je postigao gol za 1:1 u 30. minuti.

Herta je na kraju izgubila 1:3 i ispala iz Evropske lige.

Edin Višća bio je strijelac dva gola. Njegov Basakšehir protiv Rijeke imao je 1:1 na poluvremenu, također rezultat koji turski tim vodi dalje (u prvom meču bilo 0:0).

Fenomenalni krilni igrač koji je u prethodnoj sezoni odigrao svih 34 utakmice, postigao je gol u 43. minuti, majstorski lobujući golmana.

Rijeka je u drugom dijelu ponovo došla u vodstvo, no Višća je odlučio vratiti stvari na početak. Novi gol postigao je u 74. minuti za konačnih 2:2.

Sven Tino Sušić također je raspoložen za igru večeras. On je postigao dva gola u pobjedi Hajduka protiv ukrajinske Oleksandrije.

Prvo iz penala za 2:1.

Potom je za 3:1 majstorski zatresao mrežu iz slobodnjaka...

Haris Medunjanin bio je asistent za Maccabi Tel Aviv protiv Pandiriija (2:1). I Avdija Vršajević imao je razloga za slavlje, njegov Osmanlispor je pobjedom u gostima nad Nome Kalju 2:0 izborio Play Off.

I Austrija Beč Srđana Grahovca prošla je u narednu rundu i to nakon što je na penale eliminirala slovačku Trnavu.