Eldar Ćivić dva puta pogodio protiv West Hama

Odlične igra mladog reprezentativca

F. S.

19.7.2016

Mladi reprezentativac BiH Eldar Ćivić, koji nastupa za ekipu Slovačko iz Češke, odigrao je odličnu utakmicu protiv engleskog West Hama i postigao dva pogotka. U prijateljskoj utakmici ekipa Slavena Bilića povela je 2:0 golovima Noblea u 37. i Flečera (Fletcher) u 53. minuti i kada se činilo da će se tim rezultatom utakmica i okončati, na scenu je stupio Eldar Ćivić, koji je postigao dva gola za konačnih 2:2. Prvo je u 87. minuti smanjio na 2:1, a za poravnanje rezultata pogodio je u 90. minuti.

- Uvijek je lijep osjećaj postići pogodak, a posebno je zadovoljstvo kad na utakmici postignete dva gola i to protiv engleske ekipe, kazao je Eldar Ćivić.

Odličnim igrama u dresu Slovačkog, Eldar Ćivić je već skrenuo pažnju na sebe nekih bundesligaša. Nakon odlične igre protov Vest Hema, nije siključeno da se i Englezi zainteresiraju za usluge mladog Ćivića.