EVROPA LIGA Tottenham u derbiju 1/16 finala deklasirao Fiorentinu sa 3:0

Izvlačenje parova naredne rune sutra u Nyonu

Aj. B.

25.2.2016

Tottenham je u derbiju 1/16 finala Evropa lige sa visokih 3:0 savladao Fiorentinu, te sa ukupnih 4:1 prošao u narednu rundu takmičenja. Manson je u prvom poluvremenu načeo mrežu Viola, a u nastavku meča Lamela je povećao prednost. Autogolom u 81. minuti Rodriguez je postavio konačan rezultat.

Manchester United nije dozvolio da se desi veliko iznenađenje, iako je danski predstavnik Midtjylland poveo. United je do kraja meča postigao pet golova, a Juan Mata je uz to promašio penal.

Napoli nije uspio nadoknaditi jedan gol zaostatka iz prvog meča protiv Villarreala, jer je večeras bilo 1:1, te će španski klub u osminu finala.

Izvlačenje parova naredne rune takmičenja biće održano sutra u Nyonu.

VEZANI TEKST >>> EVROPA LIGA Lulić sa Laziom nastavlja takmičenje, Kolašinac ispao

Svi današnji rezultati: (boldirani tim prošao u narednu rundu)

Lokomotiv Moscow - Fenerbahce 1:1

Athletic Bilbao - Marseille 1:1

Krasnodar - Sparta Prag 0:3

Lazio - Galatasaray 3:1

Bayer Leverkusen - Sporting Lisabon 3:1

Liverpool - Augsburg 1:0

Rapid - Valencia 0:4