Veziri se propisno ispromašivali u Dugopolju i izgubili 0:1

Prvi poraz Travnika na pripremama

S. P.

14.2.2016

Nogometaši Travnika danas su minimalno poraženi (0:1) na gostovanju u Dugopolju protiv istoimenog hrvatskog drugoligaša.

Ekipa trenera Darka Vojvodića propisno se ispromašivala, a najbolje prilike imali su Asim Zec i Dženan Zajmović, kada su domaćini izbacivali loptu sa gol crte. Odlučujući pogodak za domaćine nakon kornera postigao je Senegalac Igande u 85. minuti, kada su obje ekipe već izvršile gotovo sve izmjene.

dugopolje-veziri2

Travnik je utakmicu počeo u sastavu Nurković, Kovač, Jašarević, Mornar, Aleksić, Čulum, An. Čurić, Smajić, Jelić i Zec. U nastavku su priliku dobili Zajmović, Terzić, Ćivić, Varupa, Am. Čurić, Fazlić, Hadžibulić i Bakrač.

Ovo je "Vezirima" bio prvi poraz tokom priprema, a utakmica se igrala na pomoćnom terenu sa plastičnom podlogom.