ČELIK NEMOĆAN Rukometaši Vogošće zasluženo slavili u Zenici

Utakmica 17. kola Premijer lige BiH

D. Pa.

6.2.2016

Rukometaši Čelika u okviru 17. kola Premijer lige BiH ugostili su ekipu Vogošće iz Sarajeva, gdje su pred domaćom publikom poraženi rezultatom 25:35, poluvrijeme 11:19.

Zaslužena pobjeda sarajevskih rukometaša pokazatelj je kako se zenički tim još uvijek nije uigrao, te da im treba dosta više snage za kvalitetne protivnike. Rukometaši Čelika uspjeli su parirati iskusnoj Vogošći svega desetak minuta, kada je na displeju rezultat glasio 9:9. Gosti su potom odličnom igrom i izvrsnim odbranama golmana Šabanovića napravili seriju od 10-2, kada se već mogao nagovijestiti pobjednik susreta.

Najbolji u domaćem timu pokazali su se Begagić sa osam i Bajramović sa sedam golova, a u narednom kolu zenički tim gostuje kod sarajevske Bosne.