AGONIJA SE NASTAVLJA Teletović ubacio 13 poena u teškom porazu Phoenixa

Osmi uzastopni poraz Sunsa

Al. Ti.

3.1.2016

Ekipa Phoenix Sunsa našeg Mirze Teletovića poražena je od Sacramento Kingsa ubjedljivim rezultatom 142 - 119.

Za ekipu Sunsa bio je ovo osmi uzastopni poraz, a u posljednjih deset utakmica čak devet puta Phoenix je poražen.

Sacramento je pitanje pobjednika riješio u trećoj četvrtini kada su postigli čak 44 poena, a u posljednjem segmentu igre prednost je samo rasla.

Najefikasniji na utakmici bio je Cousins u redovima Kingsa koji je ubacio 32 poena i imao devet skokova, dok je Rudy Gay dodao 16.

U redovima Sunsa najefikasniji je bio Knight sa 23 ubačena poena, dok je Booker dodao 21 koš.

Naš Mirza Teletović u igri je proveo 27 minuta i za to vrijeme ubacio 13 poena, a zabilježio je i dva skoka i dvije asistencije.