RAPSODIJA NOGOMETA Trojac Messi, Suarez, Neymar ponovo na visini zadatka

Nova pobjeda Barcelone u Primeri

Al. Ti.

28.11.2015

Barcelona je nastavila svoj fenomenalan niz pobjeda i u današnjoj utakmici 13. kola Primere.

Aktuelni prvak je slavio ubjedljivim rezultatom 4:0 protiv Real Sociedada i još jednom pokazao kako trenutno ima ubjedljivo najjači napadački trio na svijetu.

Povela je Barca već u 22. minuti kada je na asistenciju Alvesa pogodio Neymar. U 41. minuti Suarez je postigao fenomenalan gol, a opet je asistent bio Alves.

U drugom poluvremenu Barcelona je nastavila sa lijepom igrom, a treći gol na utakmici smo vidjeli u 53. minuti kada je Neymar pogodio za 3:0.

Konačnih 4:0 je postavio Messi, kojem je ovo bio prvi gol nakon dva mjeseca u prvenstvu. Barca je na prvom mjestu, a ima 33 boda, sedam više od Atletico Madrida i čak devet od Reala, ali i utakmicu više.