BUNDESLIGA Bayern bolji od Bayer Leverkusena

Bavarci uvjerljivi sa 3-0

Fena

29.8.2015

U posljednjoj utakmici subotnjeg programa 3. kola njemačke Bundeslige nogometaši Bayerna s uvjerljivih su 3-0 svladali Bayer Leverkusen.

Ekipa Pepa Guardiole načela je "apotekare" u 26. minuti, kad se Douglas Costa nakon sjajnog prijema dugog dodavanja sjurio u kazneni prostor po lijevoj strani, ubacio u peterac gdje je Thomas Mueller samo postavio nogu za vodeći pogodak. Bio je to rezultat prvog poluvremena, a u drugom dijelu su Bavarci postigli još dva pogotka iz kaznenih udaraca.

U 60. minuti, nakon prekršaja na Vidalu, siguran realizator s bijele točke bio je Thomas Mueller. Deset minuta poslije Hilberta je lopta pogodila u ruku u kaznenom prostoru, a ovoga puta loptu je u mrežu poslao Arjen Robben za konačnih 3-0 i svoj prvi pogodak u novoj sezoni.

Bayern München 3 - 0 Bayer Leverkusen

Bayern Munich returned to the top of the Bundesliga with a 3-0 win over Bayer Leverkusen, who dropped their first points of the season.Thomas Muller scored goals number four and five of the season before allowing Arjen Robben to take Bayern's next penalty in a comfortable win for Pep Guardiola's men.The Bavarians top the table with three wins out of three, but can Borussia Dortmund keep pace when they play Hertha Berlin on Sunday.Do find out on exclusively on FoxSports, the Home of the German Bundesliga.

Posted by FOX SPORTS Asia on 29. August 2015

Bayern je na vrhu tabele Bundeslige sa maksimalnih devet bodova iz tri utakmice i gol razlikom 10-1.