NOVI KIKS CHELSEA Crystal Palace nosi bodove sa Stamford Bridgea

Begović susred gledao sa klupe

Onasa

29.8.2015

U drugom ovosezonskom porazu Chelsea od Ceystal Palacea (1:2) dvojica Plavaca ipak mogu dobiti prolaznu ocjenu a to su Pedro koji je asistirao i Falcao koji je postiga prvjenac u dresu londonskog tima

Iako su dominirali u gotovo svim segmentima fudbalske igre, igrači Josea Mourinha nisu uspjeli doći do pobjede.

Gosti su poveli u 65. minuti kada je odbijenu loptu u mrežu Courtoisa poslao Bakary Sako. Pedro je ponovno imao zapaženu ulogu, u 79. minuti asistirao je Radamelu Falcau za izjednačujući pogodak.

Samo dvije minute nakon izjednačenja navijači na Stamford Bridgeu su doživjeli novi šok. Bakary Sako je ubacio u kazneni prostor, a Joel Ward je odlično pratio loptu i glavom zabio za pobjedu svoje ekipe.

Chelsea je na 13. mjestu u prvenstvu sa samo četiri osvojena boda nakon četiri odigrana kola.

Naš Asmir Begvić susret je gledao sa klupe za rezervne igrače.