(VIDEO) ŽELJEZNIČAR POKRADEN NA PECARI U 92. minuti poništen čist gol Tiaga

"Plavima" oteta tri boda

A.U.

17.8.2015

Željezničaru je sinoć na Pecari ukradena pobjeda u posljednjim sekundama utakmice.

Utakmica je završena rezultatom 1:1 Sarajevski, a pogađali su Đelmić u 30. i Kožulj u 72. minuti.

"Plavi" su mogli (i trebali) do pobjede u 92. minuti da pomoćni sudija nije poništio gol Tiaga Fariasa zbog ofsajda. Iz snimka jasno se vidi da Željin Brazilac nije bio u ofsajdu i da je njegov gol u potpunosti regularan.

"Zadovoljan sam rezultatom, ali nevjerovatno je da se Željezničaru u posljednje vrijeme sudi na ovaj način. Ne sudi se po pravilima", rekao je Odović nakon utakmice.

Vrijedi istaći i da je Željo od 18. minute igrao sa 10 igrača zbog crvenog kartona golmana Antolovića koji je dirao loptu rukom van šesnaesterca. I Široki je utakmicu završio sa igračem manje jer je u 90. minuti zbog dva žuta kartona isključen Brekalo.