FENOMENALNI DŽEKO Dva gola u debiju na Olimpicu!

Navijači ga dočekali na nevjerovatan način, on uzvratio golovima

A.U.

14.8.2015

Edinu Džeki trebale su samo četiri minute da zatrese mrežu protivnika u debiju za Romu.

Džeko je, na asistenciju Maicona, pogodio na samom početku prijateljske utakmice sa Sevillom. U 8. minuti Torosidis je udvostručio prednost Vučice.

Igrala se 42. minuta kada je Džeko postigao još jedan gol za Romu, kojem je predhodio sjajan pas Miralema Pjanića, da bi dvije minute kasnije Nainggolan pogodio za visokih 4:0.

Još jedan debitant Mohammed Salah postiže peti gol za Romu u 56. minuti, da bi u 63. Totti iz penala pogodio za 6:0. U nastavku Sevilla kreće u odbranu časti pa pogađaju preko Suareza u 70., Reyesa u 76., Cokea u 83. i ponovo Suareza u 86. minuti.

Posted by AS Roma on Friday, August 14, 2015

A new Roma hero! Salah scores on his debut at the Olimpico I بطل روما الجديد ! صلاح يسجل هدفه الأول في مشاركته الأولى في الأوليمبيكو

Totti comes on... Totti scores!

Motiva našem napadaču nije nedostajalo, nakon što su mu navijači na Olimpicu priredili zaista fenomenalan doček, te je naš napadač izašao sam, dok su ga ostali igrači čekali na terenu.