HEROJ DANA U ŠIROKOM BRIJEGU Evo šta je ovaj čovjek uradio za vrijeme intoniranja himne BiH!

Prva finalna utakmica Kupa Bosne i Hercegovine

A. Vr.

20.5.2015

Prva finalna utakmica Kupa BiH između Širokog Brijega i Olimpica završena je rezultatom  1:1.

Veldin Muharemović je pogodio gol Širokog u devetoj minuti nakon centaršuta sa desne strane. Jako loša reakcija odbrane Širokog kumovala je golu .

U 79. minuti autogolom Bojana Regoje Široki Brijeg je izjednačio rezultat. Za sedam dana na stadionu Koševu u Sarajevu igrat će se uzvratna utakmica.

Vezana vijest>>> FINALE KUPA Evo kako je dočekana bh. himna u Širokom Brijegu

Na početku utakmice prilikom intoniranja nacionalne himne mogli su se čuti blagi zvižduci.

Veći dio publike nije stajao tokom intoniranja himne, ali je zato stariji čovjek, među rijetkim na stadionu Pecara u Širokom Brijegu, ustao s svoje stolice i poslušao himnu Bosne i Hercegovine.