TUZLA Napadnuti juniori Željezničara

Emir Ćutahija i Kemal Duraković završili u Hitnoj pomoći

(A.U.)

27.4.2015

Susret između juniorskih ekipa Željezničara i Slobode u Tuzli prekinut je jučer kada su dva navijača domaćih utrčali na teren i napali igrače gostiju.

Golman kluba sa Grbavice Emir Ćutahija i stoper Kemal Duraković teže su povrijeđeni, te su po dolasku u Sarajevo završili u Hitnoj pomoći pošto im je u toku vožnje pozlilo.

Do prekida je došlo u sudijskoj nadoknadi susreta kada je, zbog prekršaja, nastupilo naguravanje igrača obje ekipe. Dva navijača utrčala su u teren i napali igrače Željezničara koji su, po smirivanju situacije, odbili nastaviti susret.

U trenutku prekida Sloboda je vodila sa 1:0 golom Ibrahima Mušanovića u 73. minuti, dok je trener Admir Adžem isključen u 80. minuti zbog prigovora.