Katar savladao Sloveniju, Kolumbija rutinski sa Kuvajtom

Falcao pogodio iz penala

A.U.

30.3.2015

Širom svijeta večeras su igrane prijateljske utakmice, a iznenađenje je napravio Katar koji je sa 1:0 savladao Sloveniju.

Jedini gol na toj utakmici postigao je Hassan u 46. minuti, ipak, treba istaći da su Slovenci igrali, praktično, sa drugom ekipom.

Kolumbija je rutinski slavila protiv Kuvajta sa 1:3 iako su bili oslabljeni neigranjem prve zvijezde Jamesa Rodrigueza.

Gol za vodstvo gostiju postigao je Aguilar u 22. minuti, da bi Al Enezi u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena poravnao.

Cardona u 68. postiže gol za novo vodstvo Kolumbijaca, a konačnih 1:3 postavio je Falcao u 74. minuti golom iz penala.

Vrijedi napomenuti da su i Makedonci ostvarili dobar rezultat, odigravši bez golova sa Australijom.