Banjolučani su se jutros probudili pod desetak centimetara svijega koji je napadao tokom noći.
Stanovnici grada na Vrbasu juče su slušali vijesti o velikim sniježnim padavinama u okolini ali u gradu snijega skoro da nije ni bilo.
Obilnije padavine počele su tek u kasnim večernjim časovima te su Banjolučani jutros imali sniježno buđenje.
Neki od vrijednijih su odmah uzeli lopate i počeli da čiste trotoare ispred svojih objekata dok su drugi, izgleda, odlučili da malo sačekaju. Ipak je subota i treba malo duže odspavati.
