BIH

Zabijelio grad na Vrbasu

Zimska idila u Banjoj Luci

Ml. D.

7.2.2015

Banjolučani su se jutros probudili pod desetak centimetara svijega koji je napadao tokom noći.

Stanovnici grada na Vrbasu juče su slušali vijesti o velikim sniježnim padavinama u okolini ali u gradu snijega skoro da nije ni bilo.

Obilnije padavine počele su tek u kasnim večernjim časovima te su Banjolučani jutros imali sniježno buđenje.

Neki od vrijednijih su odmah uzeli lopate i počeli da čiste trotoare ispred svojih objekata dok su drugi, izgleda, odlučili da malo sačekaju. Ipak je subota i treba malo duže odspavati.