Solidna partija Teletovića u pobjedi Netsa

Kapiten naše reprezentacije postigao 13 poena

A.U.

22.12.2014

Brooklyn Netsi slavili su sinoć na domaćem terenu protiv Detroit Pistonsa sa 110:105, a Mirza Teletović pružio je solidnu partiju postigavši 13 poena.

Netsi su bolje otvorili susret i prvu četvrtinu okončali sa deset poena prednosti, što se skoro u potpunosti istopilo do odlaska na odmor. Ekipe su u nastavku igrale dosta izjednačeno, no domaći su zadržali minimalnu prednost i slavili pobjedu.

Teletović je odigrao nešto više od 24 minute i postigao 13 poena uz sedam skokova i jednu asistenciju. Imao je jedan uspješan od četiri pokušaja za tri poena, dok je za dva bio puno bolji sa omjerom pet od devet.

Najefikasniji igrač utakmice bio je Plumlee sa 21 poenom u redovima Brooklyna, dok je u protivničkoj ekipi fantastičan bio Drummond sa 18 poena i čak 20 skokova.