Spahićev Leverkusen minimalno protiv Hoffenheima

Novi poraz Werdera, Hajroviću 25 minuta

A.U.

17.12.2014

Bayer Leverkusen u gostima je savladao Hoffenheim sa 0:1, a cijelu utakmicu odigrali su Emir Spahić i Ermin Bičakčić.

Jedini gol na utakmici postigao je Kiessling u 79. minuti. Sejad Salihović susret je odgledao sa klupe za rezervne igrače.

Schalke je u gostima preokretom slavio nad Paderbornom sa 1:2. Poveli su domaći autogolom Ayhana u 31., da bi Choupo-Moting u 44. i Neustadtera u 78. donijeli pobjedu „Rudarima“.

Potencijalni bh. repreznetativac Mario Vrančić odigrao je cijelu utakmicu za Paderborn.

Werder iz Bremena zabilježio je novi poraz, ovaj put od Moenchengladbacha sa 4:1. Za domaće su pogađali Kruse (32.), Wendt (38.), Kramer (64.) i Hrgota (88.), dok je jedini gol za Werder postigao Junuzović u 51. minuti.

Izet Hajrović ušao je sa klupe i igrao nešto manje od pola sata.

U drugim utakmicama, Dortmund je remizirao sa Wolfsburgom rezultatom 2:2, dok su Frankfurt i Hertha su odigrlai fudbalsku ljepoticu, a rezultat je bio 4:4.