Laziju bod protiv Verone, Lulić opet pogodio

Posljednja utakmica 9. kola italijanske Serije A

Al. Ti.

30.10.2014

Večeras je odigrana i posljednja utakmica 9. kola italijanske Serije A u kojoj su domaća ekipa Verone i Lazio za koji nastup naš Senad Lulić podijelili bodove odigraviši 1:1.

U prilično izjednačenoj utakmici, koja je završila i realnim rezultatom, obje ekipe su imale svoje prilike za pobjedu.

U  prvom poluvremenu ipak smo vidjeli jedan gol i to u mreži domaćih nogometaša, a strijelac za Lazio je bio naš reprezentativac Senad Lulić koji je nakon greške Morasa iz neposredne blizine zatresao mrežu domaćih za 0:1.

U drugom poluvremenu smo gledali napade ekipe Verone, kojoj su se ti napadi isplatili u 68. minuti kada je Cavanda srušio u kaznenom prostoru Juanita, a sudija pokazao na bijelu tačku.

Cavanda je zbog ovog starta dobio i crveni karton, a siguran realizator za izjednačenje je bio iskusni Luca Toni za konačnih 1:1.

Naš reprezentativac Senad Lulić je igrao do 58. minute kada ga je zamijenio Anderson.

Do kraja je ipak ostalo 1:1, a naš Senad Lulić je igru napustio u 58. minuti.